nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Srpen
01
2010

NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO IGRÁČKA

 

Soutěž MALOVANINAOLBLICEJ.CZ A EFKO.CZ

 

Igráček ? neboli legendární hračka našeho mládí.


Samotné postavičky jsou rozšířeny o unikátní nový koncept, tedy atraktivní prostředí pro figurky jako např. ordinace, policejní stanice, restaurace/kuchyně, auto servis či obchod.

To vše bude i s postavičkou v samostatném, lehce přenosném kufříku. Série také obsahují tři typy aut pro Igráčky.

Zákazník si tak bude moci jednotlivé koncepty skládat k sobě a vytvořit si tak celé městečko této legendární postavičky.

?Tato prostředí vznikala především ve snaze o inovace této legendární hračky a rovněž proto, abychom z legendy udělali moderní hračku, která je schopná oslovit i dnešní děti,? Miroslav Kotík

Doporučená maloobchodní cena za figurku se základním příslušenstvím je 80,- Kč
igracek-policie igracek-rodina igracek-servis igracek-silnicar igracek-stavar igracek-kuchyn
EFKO představilo své novinky také na 61. Mezinárodním veletrhu hraček v Norimberku

4. února se již po 61. otevřely brány předního Mezinárodního veletrhu hraček a potřeb pro zájmové aktivity a volný čas v Norimberku určený výhradně odborníkům.
Ti zde do 9. února prezentovali portfolia svých výrobkových řad a především představili své novinky na rok 2010, a to na prostoru 160 000 m2 výstavní plochy ve 12 halách. Prezentovalo se zde 2 676 vystavovatelů z 61 zemí.

?Letos je znatelný odklon zákazníků k tradičním hračkám a hrám, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a naopak pokles poptávky po produktech z levných materiálů. Byli jsme především velice potěšeni zájmem o Igráčka, který můžeme hodnotit za dosavadní působení na veletrhu, jako za největší. Na trh budeme tuto novinku uvádět ve třetím kvartálu tohoto roku? dodal Miroslav Kotík.

norimberg-2010

norimberg-2010_2 


Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty