nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Leden
24
2009

MODELKY A MODELOVÉ

Jaký je rozdíl mezi hosteskou a modelkou? Nechte nás, abychom spolu s vámi vybrali z naší databáze právě ty slečny, které si vyžaduje ta daná forma vaší akce. Potřebujete slečny hezké, krásné, dokonalých postav, aby předvedly své modelingové kvality na mole? Nebo pohledné a perfektně komunikativní dívky? Modelky na bodypainting nebo uvaděčky v sexy kostýmech? Vaše přání rádi vyplníme! Víte přeci, že pouze ženská krása potěší oko muže, ale i ženy – tak si zkuste objednat naše modelky!

A co třeba vypracovaný sympatický muž ?  Nechcete takového kluka např. darovat své starší kamarádce , aby si ho na narozeninách pomalovala?  Nebo chcete, aby takový chlap pomalovaný jako socha stál na podstavci u Vaší akce ? ( živé sochy ) .  I toto je možné a máme v tom zkušenosti. 

Možností je spousty, záleží na Vašem přání a samozřejmě ochoty ženy či muže ,  kam až chtějí či nechtějí jít a to samozřejmě musíme pak respektovat všichni. 

 

     Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty