nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Květen
06
2010

Malujeme na GRILMÁNII 2010 - 6.5.2010

Bližší info : www.grilmanie.cz

Začátek zábavného programu je vždy v 11:00 hodin.

V termínu 11 - 17 hod zde bude k dispozici i naše malířka. :-)

Od letošního ročníku se  muselo přistoupit k redukci počtu soutěžních regionálních kol na 10, aby se celá soutěž dala realizovat v období dvou měsíců se zakončením ve velkém finále  v předposledním víkendu před prázdninami. V minulých ročnících nám finálový termín v poslední červnové sobotě již kolidoval se začátkem prázdnin a s odjezdy některých účastníků GLOBUS GRILMÁNIE na dovolené.

Aby ale soutěžní týmy,  které  se chtějí  přihlásit  do soutěže, měly  stejnou šanci jako v předešlých ročnících, bude na 2 místech soutěžit dvojnásobný počet - tj. 20 týmů! V novém ročníku se tedy sloučí pražská regionální kola do Prahy - Čakovic a Chomutov s Trmicemi do regionálního kola v Trmicích  u Ústí  nad Labem.

Pozor! Na těchto dvou místech bude tedy do soutěže zaregistrováno vždy 20 týmů a z každého z těchto dvou kol postupují do finále vždy 2 nejlepší týmy z prvního a druhého místa. Také hlavní ceny obdrží v těchto třech kolech týmy umístěné do šestého místa!

V ostatních osmi regionálních kolech bude tradičně soutěžit 10 týmů a vítězný tým postoupí do finále.

Věříme, že  si všichni zájemci najdou pro účast to ?své? ideální soutěžní  místo.

Účastník soutěže dává souhlas se zařazením svého jména, příjmení, adresy, e-mailu a telefonu do databáze pořadatele vedené výlučně za účelem kontaktu s účastníkem soutěže v případě potřeby. Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich jméno, obec bydliště, fotografie, věk a jejich soutěžní recepty mohou být zveřejněny na internetových stránkách www.globus.cz, www.grilmanie.cz, na internetových stránkách partnerů GLOBUS GRILMÁNIE 2010, v reklamních novinách společnosti GLOBUS ČR, k.s., v prostorách hypermarketů a Baumarktů GLOBUS, v reklamních tiskovinách pořadatele, v kuchařkách vydaných společností GLOBUS ČR, k.s., a to bez nároku na finanční náhradu.    

Kompletní seznam míst, kde se Grilmánie koná - klikni ZDE                                      


Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty