nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Září
27
2014

Malování na obličej aneb facepainting na Vaše akce

Malování na obličej v různých podobách je u dnešních dětí stále oblíbené,

nutné je však nabízet určitou kvalitu a o to se snažíme.   V týmu máme i "multifunkční osoby", které ovládají malování na obličej i jiné např. animátorské činnosti a Vy tak ušetříte, protože objednáte pouze 1 osobu, která Vám na menší akci zvládne malování na obličej , ale i něco jiného.

Ze službou malování na obličej  se právě se ocitáte ve světě barev, malování a dětských úsměvů.
Malování na obličej (facepainting), či malování na tělo (bodypainting), dočasné henna tetování, UV painting – to vše jsou zajímavé možnosti, jak oživit vaší firemní party, rodinnou oslavu, dětský den nebo dětskou slavnost, svatbu, karneval, maturitní ples či doprovodný program u Vašeho firemního stánku v obchodním centru.
Toužíte zabavit kupu dětí, pak zvolte malování na obličej.  V našem portfoliu máme stovky námětů a nápadů, které se na dětský obličej dají ztvárnit!
Děti tuhle zábavu doslova milují! Často nemají „zmalované“ obličeje jen děti, ale i jejich rodiče.
Pokud chcete zábavu spíše pro dospělé, tak naši výtvarníci jsou schopni zkrášlit tělo modelek, či hostesek originálními malbami. Zaručíme, že se vaše akce stane pro mnohé nezapomenutelnou… postát modelem našim umělcům můžete i Vy a naše malířky namalují na vaše tělo cokoliv zajímavého, co si jen umíte představit.

Inspirujte se v naší fotogalerii, nebo rovnou vyplňte nezávaznou poptávku!

Věříme, že se stane společnost PÁRTY KLOKOČKA se svým týmem po celé ČR, Vaším garantem zábavy!
Vítejte u nás! Vítejte na www.malovaninaoblicej.cz  , u držitelů 2 českých rekordů v Zoo Olomouc (2009 a 2010).

Pevně věříme, že PÁRTY KLOKOČKA PADNE VÁM DO OČKA !


Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty