nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Leden
24
2009

KOUZELNÍK - iluzionista , magie a kouzla

 

Přejete si vystoupení kouzelníka? Pro děti či dospělé? Má být spíše zábavné (např. v kombinaci s klaunem či žonglérem) nebo záhadně mysteriózní, prostě kouzelné? Součástí naše širokého týmu bavičů a umělců jsou i kouzelníci různých kategorií, dovedností i cenových relací. ZAVOLEJTE NÁM a společně už se domluvíme, který z nich je ten pravý pro vás!  A co třeba  mikromagie mezi hosty Vaší svatby či oslavy? 

 

Umíme mladé a cenově dostupnější kouzelníky, ale umíme i profíky a pan Pavel Kožíšek mezi ně určitě právem patří.  (dětská i dospělácká představení)

Škola kouzel Pavla Kožíška
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý malý kouzelník na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží. V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. A až skončí kouzelnické vystoupení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

 

 

Vydra v novém Kožíšku!
(celovečerní zábavný pořad - cca 90 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad s populárním hercem Václavem Vydrou, který se tentokrát divákům představí i jako kouzelník. Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům vtipně sekundují atraktivní české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Anebo také možná právě vy!

 

Origami show
(kouzelnické vystoupení cca 10 minut)

Kouzelnická show Pavla Kožíška a modelky Martiny Dvořákové je plná dynamických iluzí a vteřinových rychlopřevleků. V představení, které mělo velice úspěšnou premiéru v Japonsku, se mimo jiné mohou diváci také těšit na velice působivé kouzlo, kdy kouzelník půvabnou asistentku za pomoci a kontroly diváků při představení sváže do svěrací kazajky a ještě jí spoutá pevně i nohy. Potom jí pouze na osm sekund zakryje látkovým závěsem. Když závěs spadne k zemi, je modelka vysvobozená a navíc má kompletně převlečené jiné šaty a dokonce i přezuté boty! Toto originální vystoupení nemá v tomto provedení ve světě skutečně obdoby! V závěru show se kouzelník Pavel Kožíšek nechá uzavřít do krabice, která se složí do malé kostky, kam by se normálně nevešlo ani miminko. Vše se odehrává v prostoru na tenké desce stolu. Diváci vše nechápavě sledují kolem dokola. Potom kouzelnice ještě kostku probodne třemi velkými japonskými meči. Když meče odstraní a kostku rozloží zpět do velké krabice, tak z ní kouzelník Pavel Kožíšek vystoupí živý a ještě k tomu kompletně v jiném kostýmu!

 

magic show

 

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!
(celovečerní zábavný pořad - cca 90 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s populárním hercem a bavičem Jiřím Krampolem. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hanka Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

 

kouzelnické vystoupení


Policajt a vězeň   TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(kouzelnické vystoupení cca 15 minut)

 

Kouzelnická show Pavla Kožíška a jedné přední české modelky – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková, která slaví velké úspěchy doma i v zahraničí. Na Světovém poháru bavičů v Japonsku získala tato scénka cenu nejvyšší. Půvabná vězenkyně uniká policajtovi z různých druhů pout a v závěru vystoupení se dokonce jejich role záhadně obrátí. Z vězenkyně je policistka a policajt naopak končí v trestaneckém mundůru s pouty na rukou. Nejedná se o klasické kouzelnické vystoupení, které diváci pouze pasivně sledují, ale v tomto případě jsou sami aktivně zapojeni do hry. Při jednom triku náhodně vybraný divák (lze předem tuto osobu vytipovat – VIP) zkontroluje, že kouzelnice je spoutána na rukou, okolo krku a celého těla dlouhým provazem. I když je kouzelnice takto pevně spoutána, ocitá se asistující divák na jevišti během pár sekund bez svého saka, které má kouzelnice na sobě!

kouzelník


Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Nejúspěšnější vánoční pořad současnosti pro děti. Kouzla a vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce, které originálním způsobem připravil kouzelník Pavel Kožíšek! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti… V roli Santa kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 


Kožíšek je jako Hron! TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(celovečerní zábavný pořad - 90 až 120 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s všestranným bavičem, populárním imitátorem a zpěvákem Vladimírem Hronem, který jako kouzelník bude i čarovat... Těžký útok na vaši bránici! Spojení dvou bavičů, které zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma hlavními protagonisty čarují přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

kouzelnické představení

 

S kouzly kolem světa! TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

 

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci také se některá kouzla i naučí! Společně s námi kolem světa poletí jako letuška modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Bezva zábava nejen pro děti. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

   

Magická esa
(zájezdová varianta)

Magická esa je velkolepá strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které okouzlí diváky nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor. Diváci poprvé u nás uvidí nejnovější triky moderní magie na vlastní oči! Fantastická a neuvěřitelná kouzla jsou přímo propojena s taneční skupinou Magic Girls a Electric Men. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla v hledišti a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité technicky přímo na míru Divadlu kouzel, ale s vybranými iluzemi jsme připravili také zájezdovou verzi tohoto show pro různé příležitosti a prostředí! 

 

show

 

 
Hra kouzel a magie
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Originální a naprosto jedinečné představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit! V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 


 

   

 

A co třeba Richard Nedvěd?  Napište nám a prověříme možnosti.Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty